Grup Derslerimiz 4 - 6 Kişi ile yapılmaktadır .Haftanın 2 günü olarak programlanır.

Mevcut olan gruplarımız sabahtır. Detaylı bilgi için iletişime yazabilirsiniz veya canlı müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz. Grup dersi oldugu için gelmediğiniz dersin telafisi yoktur.

Çocuk sınıfımız zumba kids salonumuzda yeterlilik dahilinde yapılmaktadır.

Zumba Fitness NEDİR ?

Zumba, 1990'larda dansçı ve koreograf Alberto " Beto " Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkartılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır.Zumba dans ve aerobik figürlerini içerir. 

" Zumba Fitness Yararları "

Stresinizi atmanızı sağlar , koordinasyonunuzu geliştirir, kilo vermenizi sağlar, vücudunuzu sıkılaştırmaya yardımcı olur,kendinize güveninizi arttırır , ruh ve bedeninizi iyileştirir , zumba fitness her yaşa uygundur . 

Derslerde 500 - 700 kalori biraz daha ağır sınıf ve gruplarda bu 700 üzerine kadar çıkabilir, kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. İnterval bir çalışma oldugundan yağ yakımı yüksek olabiliyor . Tabiki ders hızı buna etkendir.

" DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR İSE AYAKKABI VE HAREKETİN YAPILIRKEN HOCA GÖZÜNDEN KAÇSA BİLE SİZ ASLA KENDİNİZİ KONTROL ETMEYİ İHMAL ETMEYİN " 


Foto Galeri


Bilgi almak için formu doldurunuz.

CAPTCHA code
* Not: Gönderdiğiniz bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.